Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben mit lehet tenni?

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Cipőkészítő szakma, gyakorlati vizsga.

Értékelhetetlen :D

Ok. Egyébként elismerem, hogy az eddigi kb legszarabb munkám, de vicces, hogy az egyetlen tényleg normálisan müködő gépen felváltva dolgozó lányoknak lett a legjobb. Már ott elment az egész, hogy a két másik gép konkrétan alkalmatlan volt arra, hogy a feladatot normálisan elvégezzem vele. Mindkettővel probálkoztam, az egyik konkrétan olyan hangokat adott ki, mintha eltörne a tű, és amellett, hogy össze-vissza gyűrte az anyagot, még a tűt se nagyon lehetett vele beleszúrni az anyagba, mert konkrétan oldalasan félre vezette a tűt le az anyagról. Tehát amíg ők normál idővel tök könnyedén végig siklottak a feladatokon, addig én ugyanezeket a műveleteket ugyanígy elvégezve kaptam egy szarrá gyűrt anyagot, amit nagy nehezen tudtam egyáltalán olyan állapotba hozni, hogy ne mondjam azt, hogy inkább hagyom az egészet a fszomba. Ja meg a másik gép kihagyja az öltéseket, tehát amit én megtűztem az konkrétan egy az egybe szétjött, mert amúgy nem tűzte meg a gép. És tudom miről beszélek, mert az összes gépen dolgoztam már, de az természetesen nem volt opció, hogy a jó gépen dolgozok, mert konkrétan előbb látom azt, hogy az egyik csaj már fut a géphez, mint azt hogy az éppen ott ülő eljön. Természetesen nem azt mondom, hogy nem hibáztam, például a ragasztás tényleg szarul sikerült, de valahogy utána már le is szartam az egészet, mert tudtam hogy nem egyenlő esélyekkel indulunk. Egyébként az oktató által említett technológiával az ég világon semmi bajom nem volt, tudtam mikor mi jön stb. A végét azzal zárták, hogy azért nem kapok bizonyítvány, mert nem tudnék ott elhelyezkedni ezzel a teljesítménnyel. Egyrészt múltkor a hirdető táblán láttam, hogy szakképzés nélkül is felvesznek oda embereket, szóval ez az állítás itt meg is dőlt, a másik meg hogy krvára nem akarok benne elhelyezkedni. Na m1 :D

Csak nem értem hogy a fszba történhet meg ilyen, miért van létjogosultságuk az ilyen intézményeknek? Nem alkalmas oktatásra. Ez olyan, mintha egy autóversenyzőnek adunk egy szar autót, ami nem megy normálisan és akkor a versenyző szar :D



2020. máj. 21. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem jelezted akkor? Szerintem ez már késő bánat.
2020. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert amikor vizsga előtt jeleztem le lett tagadva az oktató részéről, gondolom most sem lett volna másképp.
2020. máj. 21. 19:13
 3/3 A kérdező kommentje:
De akkor ugyanúgy működhet minden tovább? Mert az egy dolog, hogy csírák és én most megszoptam. De ezek szerint semmi akadálya, hogy más is ugyanezen átmenjen😅
2020. máj. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!