Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet ilyen esetben tenni?

Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés

Utolsó évben kaptunk új tanárt és így az érettségi és a továbbtanulás csak egy álom marad valószínűleg.

Több húzása is volt neki:

-dolgozatok elhagyása

-olyan dolgozatra írta a nevem ami nem az enyém és ez alapján kaptam egyest, hiába mentem az igazgatóhoz

-sajátos javítási módszer: ha nem úgy csinálod ahogy ő akarja akkor áthúzza az egészet

-akkor enged érettségizni ha elhiszi hogy tudod, a jegyed mindegy milyen

-volt aki félévkor kerek 3-asra állt és 2-est kapott

-beszélni nem lehet vele, állandóan hazudozik, ha beszélni próbál vele bárki is akkor szó szerint menekül és ordít

-az igazgató leszarja, állandóan azt hangoztatja hogy felejtsük el a múltat

-és ami a legszebb, hogy nem is taníthatna középiskolában mert nincs meg a megfelelő végzettsége


Most írtunk egy évfolyam dolgozatot amit meg fogok nézetni több tanárral miután kiosztja, és ha minimum kettes akkor nem fogom hagyni hogy megbuktasson.

Ott tartok jelenleg ha nem tudom elintézni az igazgatóval, akkor megyek az oktatási minisztériumhoz, az ombudsmanhoz, a helyi újságba berakatom mi megy itt.

Már éjszakánként pánikrohamaim vannak emiatt, komolyan tönkre megy az ember mire érettségije lesz.


2016. ápr. 19. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen tárgy?
2016. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. a legtöbb dologgal az igazgatóhoz lehetne menni, ha ő ebben nem partner, akkor ez van

2. ha megkapod a kettest, akkor nem tilthatnak el az érettségitől

3. ott a leginkább sebezhető, ha tényleg nincs megfelelő végzettsége, ez alapján tényleg fel lehetne nyomni

2016. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!