Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem repülőmérnök...

Creezy kérdése:

Debreceni Egyetem repülőmérnöki szak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van valaki, akinek van bármi véleménye/tapasztalata a szakról? Sok info nincs róla a neten, és meglepett, hogy ugyan erre a szakra Nyíregyházán 56-an jelentkeztek, míg Debrecenben csak 6-an. Azt sem értem, hogy miért kerül kétszer annyiba (4 milló a nyíregyházi 2 helyett).

2020. máj. 24. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Nincs személyes tapasztalatom.

Amit hallottam:

A debreceni pilóta-képzés az egyetem égisze alatt megy, mint kihelyezett tanszék.

A Nemzetközi Pilótaképzés jószerivel azt jelenti, hogy nem a magyar zsebek számára készült...

(Nyíregyházán kisgépes képzés működik már évtizedek óta, de ez csak alapot ad, nem pedig személyszállító nagygépekhez jogosítványt.)

Debrecenben a Pharma-Flight-ban - a repülőtér mellett - van Airbus 320 és Boeing szimulátor is. ( [link]

Sajnos én csak ennyit tudok róla, mert nem esik az érdeklődési körömbe.

2020. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni képzés árában benne van egy Airbus A320 type rating is.
2020. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!