Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor se menjek a Milton-ra,...

Akkor se menjek a Milton-ra, ha már van diplomám?

Figyelt kérdés

Van már egy jogi diplomám, ezzel is helyezkedtem el, de szeretném kihasználni a megmaradt állami féléveimet. (Önköltségesen végeztem a jogot, mert sajnos nem volt 465 pontom a felvételin, és akkor még ez volt a minimum jogra.)

Valamilyen hobbi diplomára gondoltam, ami azért hasznosítható a jog mellett. A politikatudományok szak érdekelt korábban is, de levelezőn, államin csak a Miltonon van, úgyhogy ide adtam be. Szeretnék utána majd nemzetközi tanulmányok mesterre menni (leginkább a BGE-re).

Elég sok rosszat olvasni a Miltonról. Szerintetek az én esetemben is rossz választás lenne? Hátrányból indulnék a mesterképzéses felvételin, ha miltonos a diplomám?



2020. máj. 26. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyik dolog, hogy így már sokat nem buksz vele, nem cseszed el a életed mert már van egy jó diplomád. Viszont ha hobbi diploma akkor meg pláne fontos lenne hogy tényleg a terület élvonalbelijeitől tanulj tényleg fontos dolgokat nem? Mármint gondolom érdekel a téma és nem csak a papír kell.
2020. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel már régen senki nem foglalkozik. Akármelyik "nagyobb" iskolára rákereshetsz, lesz, akinek szimpatikus és lesz, aki szidja. Nemrég irgalmatlan hosszú okfejtést olvastam arról, hogy az ELTE-IK miért rossz (azért valljuk be, 10 éve még nem ezt láttad volna róla). Teljesen mindegy, ki állítja ki a papírt. Hogy mennyit ér, az a fejedben levő tudás mondja meg. Nyilván van egy-két olyan presztízs értékű papír, mint a Harvard vagy Yale, ami tényleg papír szinten is értékes, de Mo-on ennyire nem fontos ez. Ha Milton, akkor az. Jó kis suli az is, csak abba kéne hagyni a szidását, mert már unalmas. Senkit se érdekel valójában.
2020. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szuper, akkor belevágok szerintem, ha elindul.

Alapvetően csak a gyakorin olvastam rosszat a Miltonról, ezt hozzátenném azért.

2020. máj. 26. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentkeztél a bge ma nemzetközi tanulmanyokra most, a jogi diplomaval simán felvesznek kreditelismeressel.
2020. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!