Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most kéne újból érettségizn...

Ha most kéne újból érettségiznetek, akkor le tudnátok jól tenni azt újra?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
16ban érettségiztem. Magyart, angol, törit ugyanúgy ötösre simán, matek négyes fix nem sikerülne, közgáz ötös szintén nem:D
2020. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb embernél érettségi után "format C:", vagy a profibbaknál "sudo rm -rf /". Miután tudom, hogy soha az életben senki nem fogja többet kérdezni, kiürítettem az agyamat, mint a szemetest.
2020. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne némi időm átnézni, akkor igen, de így éjszaka álmomból felkeltve asszem lenne ami megizzasztana:D Magyar, angol matek oké lenne középszinten, törit viszont kétlem, ott elég homályos emlékeim vannak csak, amire meg emlékszem azok általában a "fun fact" kategóriába tartoznak és semmire nem mennék velük. De hát ilyen a memória:D Matek emelt meg elég volt egyszer...
2020. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!