Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak levelező munkarendre...

Ha csak levelező munkarendre vesznek fel,van lehetőség pótfelvételin bejelölni egy nappali képzést?

Figyelt kérdés
Vagy ha a levelezőre felvettek,akkor nem pótfelvételizhetek sehova?Azt tudom,hogyha valahova felvettek akkor nem lehet de nem tudom,hogy ez csak nappali munkarendre vonatkozik-e.Bejelöltem ugyanis a levelezőt is de közben átgondoltam,hogy mindenképpen nappalin szeretnék tanulni de oda nem vettek fel.Van ilyen lehetőség,vagy most már muszáj leszek levelezőnél maradni?Illetve még egy kérdés,ha egy évet eltöltök levelezőn utána jövőre átjelentkezhetek nappalira ugyanazon a szakon?

2020. máj. 26. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Pótfelvételizni csak az tud, aki februárban nem jelentkezett vagy nem vették fel sehová. Mindegy, hogy nappali vagy levelező.

Ez egyetemfüggő, nézd meg a TVSZ-t. Nálunk pl. csak nappaliról lehet levelezőre, de fordítva nem.

2020. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha felvettek levelezőre, akkor nem tudsz pótfelvételizni.

Ha levelezőről akarsz átmenni nappalira, akkor elsősorban nézd meg, hogy az egyetem engedi-e. Nálunk bizonyos kredit és átlag után van lehetőség kérelmet benyújtani. Persze még ekkor sem 100%, hogy átvesznek. Mindenféle képpen érdeklődd meg az egyetemtől.

2020. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!