Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezőről (egyetem) lehet...

Levelezőről (egyetem) lehet menni szakmai gyakorlatra vagy cserediáknak külföldre?

Figyelt kérdés
A cserediákra azt tippelném,hogy nem,de javítsatok ki ha tévedek,illetve szakmai gyakorlatra lehet?(Nemzetközi tanulmányok,úgyhogy nem ártana külföldön végezni a gyakorlatot márcsak a nyelv(ek) szempontjából is.)

2020. máj. 29. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve ha lehetséges,akkor cserediákként ugyanúgy két hetente jár be hétvégére vagy akkor nappalis lesz kint?
2020. máj. 29. 18:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztöndíjat ugyanúgy megkaphatod, kint viszont valószínűbb, hogy nappali rendszerben, minden nap be kell járnod. Persze ez attól függ, hogy veszed fel az órákat, kint eléggé más rendszer van. Melyik országba mennél és milyen szakról?
2020. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy milyen egyetem és külföld alatt melyik országra gondolsz a kb 200-ból :D
2020. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!