Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek váltsak sulit...

Szerintetek váltsak sulit vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Árpad fejedelem suliba járok 10.osztályba már 10éve ide jarok és régota nem szeretem mar mind osztalyt mint osztály fonokot nagyon ellensegesek velem es az osztaly fonokom is ki akar tenni az osztalybol ő matekot tanit es bukasra is alok... szerintetek mit tegyek ha kijavitom matekot.. Menjek at a kodaly gimibe eddig ez volt a terv de lehett oda nem venenek fol vegso lehetoseg kep atmennek 508 ba kozmetikusra mer ez a cel de eretsegi utan terveztem hogy kozmetikus kepzesre mennek... Viszont ha meg megbuktat a tanar ujra kene kezdenem 9.tol...segitsetek (ekezetekert bocsi)
2017. máj. 23. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még a számítógépen az ékezetekkel se boldogulsz el, minek akarnál gimibe járni? Keress valami jó szakmát, ahol az se probléma hogy ilyen igénytelen vagy.
2017. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy hova mész, mit csinálsz, ha a hozzáállásodat viszed magaddal. Hidd el, a változás elsősorban bent kezdődik. 508-ban, Kodályban is ugyanúgy le kell érettségizni. 508-ban oké, hogy szakmáznál, de ugyanúgy muszáj leérettségizned. Először döntsd el, hogy egyáltalán le akarsz-e érettségizni. Szerintem. De ha úgy érzed, hogy a környezetváltozás a segítségedre lehet, akkor válts. Mondjuk ki tudja ott meg milyen lesz az osztály meg az osztályfőnök..
2017. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet a magyart is ki kéne.

Ha nem érzed magad jól akkor hagyd ott.Igaza van az előttem szólónak ,döntsd el hogy akarsz e egyáltalán érettségizni és igen a hozzálláson kell javítani.Sehol se könnyebb csak más!

2017. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!