Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi képzésen ha van...

Egyetemi képzésen ha van aláírásom egy tárgyból de nincs vizsgajegyem, az hogyan számít bele az átlagomba?

Figyelt kérdés

Ebben a félévben váltottam szakot, és nem volt lehetőségem akreditáltatni a már meglévő tárgyaimat (lekéstem a kérvény benyújtásának határidejét), így ezt csak a következő félévben tudom megtenni.

Ennek ellenére lehallgattam az óráimat és aláírást is szereztem belőlük, viszont van olyan közöttük, aminél az előkövetelmény meglétének hiánya miatt még nem tudok vizsgázni.

Mennyire fog ez negatívan kihatni az átlagom eredményére?



2020. máj. 30. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak aláírás egy tárgyból nem számít bele az átlagba.
2020. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
#1nek igaza van. De egy boríték talán segíthet rajta valamit 🤭😉
2020. máj. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolókkal. Amiből nem vizsgázol és gyakorlati jegyet sem szerzel, az átlag szempontjából olyan, mintha fel sem vetted volna. Sajnos manapság már nem sima átlagot, hanem kreditindexet számolnak, így ha valaki nem teljesít félévenként 30 kreditet, akkor ez a kreditindex nagyon alacsonyra is kijöhet, még akkor is, ha a megszerzett jegyei jók.
2020. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Azt tudom, hogy nem fog javítani rajta és kreditet se kapok, én arra lennék konkrétan kíváncsi, hogy vajon mennyit fog rajta rontani.

Az eddigi félévekben 4.5 fölött volt kum. az átlagom, és a jegyeim alapján most is így lenne de félek, hogy sokat ront rajta a vizsgák hiánya.

2020. máj. 31. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!