Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akiket tavaly nem vettek fel...

Akiket tavaly nem vettek fel egyetemre, nektek is gyomoridegetek van, hogy idén sem jön az a bizonyos sms?

Figyelt kérdés
Rettenetesen stresszelek hetek óta, hogy mi van ha idén sem sikerül. Elvégeztem egy okj-t idén, de még éjjel is felriadok arra gondolva, hogy nem akarom mégegyszer átélni a visszaszámlálást, hogy 19:50, 19:59 van, 20:00 de még semmi, 20:01 de még mindig semmi, 20:08-kor meg már lemondtam róla. Más is így izgul akit tavaly nem vettek fel, esetleg kihagyott egy évet? Mi a tervetek, ha most sem jön össze?

2020. jún. 4. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én még nem vagyok egyetemista. Csak tanácsot tudok adni. Próbáld a figyelmed elterelni, ne görcsöl ezen, mert az úgy sem segít. Próbálj egy kicsit meg nyugodni és legyen B terved.
2020. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tettél azért, hogy idén több pontod legyen?
2020. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, elvégeztem egy szakirányú okj-s képzést. 32 pont jár rá, de nem vagyok előrébb, mert tavaly angolból emelteztem és tettem nyelvvizsgát, az idei új szabályok szerint pedig nyelvvizsgára így nem jár pont. Viszont másik szakra jelentkeztem és fizetősre is, ahol nagyon alacsony a ponthatár, de rettegek, hogy így se sikerül.
2020. jún. 4. 22:15
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Miért ne járna? Nekem kiírja a rendszer a nyelvvizsgával együtt számított pontom.
2020. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Eddig se járt az emeltért és a nyelvvizsgáért pont együtt, ha ugyanabból a nyelvből voltak.

Az SMS meg nekem pl csak fél órával a pontok után jött.. ne azt várd, hanem a pontokat nézd majd meg..

2020. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Mire jelwntkeztel?
2020. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én is idegeskedek éjjel nappal, tavaly nem vettek fel. Idén csináltam emeltet infóból. Most 30 al több pontom van mint a tavalyi ponthatár de félek emelkedni fog mert kotelezo lett az emelt. És ez egy nagyon alacsony ponthataru szak
2020. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Mire jelwntkeztel utolso?
2020. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem tavaly felvettek, de szemelyes okobol nem mentem el a beiratkozasra. Iden ujra erettsegiztem nehany targybol, hogy tobb pontom legyen ( mas szakra is jelentkeztem most), de en is tartok tole, hogy nem fognak felvenni..
2020. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jelöljetek több szakot szerintem :D Nem mind arany ami fénylik :) Sztem néha nem is azzal jár jól az ember ahová felveszik... Nekem 426 pontom van és 4 szakot írtam be és így sem tudom, hogy melyik lenne a jó. Elsőre azt hittem arra a szakra sikerült mennem ami elhozza számomra a kiteljesedést. De nem így lett... most már csak szeretnék egy olyan szakot amin szimplán életben lehet maradni :D

Művészeti szakra meg nehéz bekerülni :) Nekem van ismerősöm akit 2x nem vettek fel és csak 3. ra igen :D

2020. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!