Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akiket tavaly nem vettek fel...

Akiket tavaly nem vettek fel egyetemre, nektek is gyomoridegetek van, hogy idén sem jön az a bizonyos sms?

Figyelt kérdés
Rettenetesen stresszelek hetek óta, hogy mi van ha idén sem sikerül. Elvégeztem egy okj-t idén, de még éjjel is felriadok arra gondolva, hogy nem akarom mégegyszer átélni a visszaszámlálást, hogy 19:50, 19:59 van, 20:00 de még semmi, 20:01 de még mindig semmi, 20:08-kor meg már lemondtam róla. Más is így izgul akit tavaly nem vettek fel, esetleg kihagyott egy évet? Mi a tervetek, ha most sem jön össze?

2020. jún. 4. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem nyersz felvételt erről nem jön sms?
2020. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Arról nem jön. Tudom, hogy a felvit kell nézni, de így tudtam leírni ami akkor történt.
2020. jún. 10. 23:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszod én is felvételizek amúgy meg ne görcsölj rajta ennyit ne idegeskedj miatta sok sikert a felvételihez
2020. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem jött sms, hogy egyik szak ponthatárát sem értem el.

Első évben amúgy nem ért meglepetésként, mert az egyik emelt érettségim írásbelije olyan rosszul sikerült, hogy le sem szóbeliztem.

Következő évben megcsináltam az érettségit, aztán csak aznap volt egy kis izgalom bennem. A ponthatárok hamarabb megvoltak, 3 helyen jelöltem be a szakomat, néztem az elsőt, nincs meg. Néztem a másodikat, nincs meg. Na ott elkapott a pánik, néztem a harmadikat, ott meg volt.

Negyediknek egy tök más szakot írtam be, amit nem is akartam csinálni, csak akartam az érzést, hogy engem is vegyenek fel valahova. Oda viszont ilyen 360 pont elég lett volna, így nem izgultam hogy oda nem vennének fel. Csak hát az volt az utolsó opcióm.

2020. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!