Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pont számít jónak egyetem...

Hány pont számít jónak egyetemi felvételin?(2020)

Figyelt kérdés

Igen,tudom,hogy ez az egyetemtől,kartól és szaktól függ,de úgy átlagban szerintetek hány ponttól jó?(Ha van kedvetek odaírhatjátok,hogy nektek hány pontotok van és esetleg az iskolát is,de nem ez a fő kérdés,csak ha gondoljátok azt is odaírhatjátok nyugodtan.:))

Szerintem úgy nagy átlagban olyan 340-től már egész jó.



2020. jún. 9. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

szerintem az, hogy mi számít jónak függ attól is, hogy ki mennyire maxolja ki a pluszpontokat, csinál-e emeltet, tehát hogy miből jön össze az a pontszám

ha nagyon meg kell húzni egy határt én 420-tól mondom jónak, 460 felett pedig nagyon szép

ez nekem gyors fejszámolás után úgy jött ki, hogy két tárgyat emelt szinten 80%-ra tudni 420 pont, 90%-ra 460

tehát én inkább azt értékelem hogy valaki egy-egy területen tud-e kiemelkedő vagy legalább jó lenni, nem összességében mindenből(én pl. magyar emeltet ha vért izzadnék se tudnék megírni 90%-ra)

de ez csak az én véleményem

ja és anno 492 volt:)

2020. jún. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 440 van de ez nagyon az alját súrolja a jog államinak. Azért reménykedem hogy sikerül. ☺️
2020. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én a 420-ammal elégedett vagyok, mivel a szakomra 340 volt tavaly a ponthatár. szerintem az átlag 350-380 között lehet valahol, 409 felett meg már elég jónak számít az eredményed.
2020. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!