Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni fazekasosok! Válaszo...

Debreceni fazekasosok! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Nos, jövőre (2020/21-es tanév) megyek a Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumba biokémre. Mesélnétek nekem picit az iskoláról? Továbbá itt mennyire tolerálják a hajfestést/műkörmöt/sminket? Milyen a közösség, mire számítsak?

#gimnázium #fazekas #Debrecen Fazekas Gimnázium
2020. jún. 10. 21:41
 1/3 anonim válasza:
Szia! A Fazékban nagyon jó osztályközösségek szoktak alakulni, a felsőbb évfolyamosok pedig szívesen segítenek bármiben. Rengeteg program van amiket a DÖK-ösök szerveznek, ezek mindig szórakoztatóak. Sok diáknak van festett haja, műkörme és piercingje is, de ez egyáltalán nem baj a tanároknál. Összességében nagyon jó suli, bár van néhány tanár akit biztosan nem fogsz kedvelni. Az első énekórára pedig ne felejts el dallal készülni( a tanárnő szereti felmérni a gyerekek hangját), ha pedig valamilyen hangszeren játszol, a saját érdekedben ne valld be:) Imádni fogod szerintem. Üdv: egy fazekasos
2020. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ott szeretnék tanítani két év múlva, ha végzek. A tanárokról, ilyesmikről tudna mesélni valaki? Elég szimpatikus az az iskola.
2021. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2 tiszta szívből ajánlom ezt a sulit, mivel érezhető, hogy a tanárok is nagyon szeretnek itt tanítani. Jó a tanári közösség, a tanárokkal nem csak iskolai dolgokról lehet beszélni, kíváncsiak ránk is😊
2021. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!