Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvin mikor jelennek meg a...

A felvin mikor jelennek meg a pontszámaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyugtassatok meg,hogy nektek is 0pont-ot ír még ki..

Az érettségimről ugye nem töltöttem fel képet,mert a központi nyilvántartásból szerzik meg.De a felvi azt írja hogy érettségi eredmény hiányában nem tud pontot számolni.

Nincs más teendőm ugye ha feltöltöttem a 12.-es bizim képét?

Mikor jelennek meg a pontszámok?



2020. jún. 19. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A pontszám nem jelenik sem előbb, sem később, pontosan akkor jelenik meg, amikor meg kell jelennie. ~Gandalf nyomában
2020. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még tartanak az érettségik. Azaz tartanának, ha nem lenne járvány, de a rendszert nem fogják erre az egy alkalomra átírni. Majd valamikor július elején fogja letölteni az adatokat a központi adatbázisból.
2020. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan szakra mész, ahol van valamilyen alkalmassági, akkor azért nem írja ki, ha pedig csak simán nem írja ki az érettségid jegyeit és szazalékát, akkor esélyes, hogy még nincs a rendszerben. Én azt mondom, hogy július 6-7-én ha még mindig nem lesz bent az adat, akkor töltsd fel az érettségidet. De kétlem, hogy nem kerül be. Legvégső esetben írj e-mailt a felvinek.

Ha bármit nem tudsz, írj bátran.

2020. jún. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Megnyugodtam

2020. jún. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!