Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet megnézni a gimnázium...

Hol lehet megnézni a gimnáziumok előző években felvételt nyert tanulók pontszámait? Az iskolák honlapján nem találom.

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ennek nem tudod a ponthatárát. Ezt nem szokták kiadni. Csak azt tudod, hogy felvesznek-e?
2019. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem nyilvános.
2019. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert olvastam egy régebbi kérdést hogy "szerintetek felvesznek a ... gimnáziumba" és írták neki hogy miért nem nézi meg az előző évi eredményeket!? De ha tényleg nem hozzák nyílvánosságra akkor így könnyen lehet hogy egyesek protekcioval kerülhetnek be :/
2019. febr. 5. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hasznos link: [link]
2019. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A központi írásbeli statisztikákat már láttam,de arra lettem volna kiváncsi melyik iskolába milyen eredményekkel kerülnek be
2019. febr. 5. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nyilvános.

felvizsga.eu

Itt mindent megtalálsz, előző évek szóbeli behívásának ponthatára, felvételi ponthatárok, utolsó felvett rangsorszáma....

+ kiszámolja a te pontjaidat is és jelzi, h az adott iskolába korábbi években ez elég lett volna v sem.

2019. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Már a linken megnéztem. 3 iskola közül amelyiket megnéztem,csak 1 hozta nyílvánossára az utolsónak felvettek pontszámait.
2019. febr. 5. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik iskolákat nézted? Én látom őket, néhány kivétellel.
2019. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi gimnáziumokat
2019. febr. 5. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontszám alapján sehol. Ha meglesz az ideiglenes rangsor, arra kaphatsz támpontot:


[link]


Ha megvan a találat, rákattintva az alsó sorok egyikén vannak az utolsó két év beiskolázási adatai.

2019. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!