Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizhetek infóból úgy...

Érettségizhetek infóból úgy is ha 11-12. osztályban már nem volt?

Figyelt kérdés

Szeretnék érettségizni infóból, de 11. és 12. osztályban nem volt infó, csak 10. osztályban, és így előrehozott érettségi lett volna infóból 11. osztályban.


Erről viszont sajna lemaradtam, a kérdésem az lenne, hogy megjelölhetem az infót és érettségizhetek belőle?


Köszi



2020. jún. 22. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 2 évig kell tanulnod, hogy érettségi vizsgát tehessél az adott tantárgyból, míg nincs érettségi bizonyítványod. Ha tanultad 9-10. osztalyban akkor megjelölheted és érettségizhetsz belőle. Sőt még felkészítőt is kérhetsz belőle 12. osztályban is :)
2020. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9. és 10. osztályban tanultam infót, heti 2 órában. Emelt szinten szeretnék majd érettségizni, akkor erre van lehetőség igaz?
2020. jún. 22. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
van
2020. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, magadtól is felkészülhetsz, vagy ha a suli indít fakultációt akkor azon keresztül. Senkit nem fog érdekelni, jártál -e fakultációra vagy nem, ezt függetlenül jelentkezhetsz.
2020. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!