Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A FOSZK bizonyítvány kinézetre...

A FOSZK bizonyítvány kinézetre hasonlít a diplomára? (nagy A4 alakú, barnás színű bársonyos külső?)

Figyelt kérdés

Vagy ez egyetemenként eltérő lehet? Mert olvastam olyat is, hogy valamelyik egyetemen kék színű kisméretű bizonyítványt adnak, mint pl. egy OKJ bizonyítvány. Valahol meg nagy alakút, ami hasonlít a diplomára (külsőleg).

Nem annyira fontos, csak kiváncsiságból kérdezem.

(ELTE-IK)



2020. jún. 24. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Ha annyira diploma kinézetű papírt szeretnél, rendelhetsz neten, árulnak mindenfélét... :D Ez a tényen nem változtat, hogy nincs diplomád. Amúgy szerintem egyetemenként változhat.
2020. jún. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt valahol meg lehet nézni, hogy melyik egyetem melyik kara milyen kinézetű okleveleket ad?
2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!