Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetem-BTK, vélemény? (oktatók minősége, tanulói légkör, kollégiumi bekerülés)

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elég nagy a BTK...
2020. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Most vegeztem ott. Csupa jot tudok csak rola mondani.
2020. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem.
2020. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A légkör nagyon jó, én szeretek ide járni. A közösség BTK szinten családiasabb, összetartóbb, a szervezett programokban sem csalódtam soha, sokféle sportolási lehetőség is van. A többi tanszékfüggő, írd meg melyik szak érdekel és akkor többet tudunk mondani :)
2020. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a történelem és a média (tanár lennék ha minden összejön) :D
2020. jún. 30. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én magyar BAra járok, össze nem lehet hasonlítani pl az ELTEvel. Az oktatók emberszámba vesznek, a diákok nem szivatják egymást direkt, mindenki segítőkész és barátságos. Nyilván nem tökéletes az intézmény, az órarend körül nagy gubancok szoktak lenni, de mindenki igyekszik megoldani a problémákat. Természetesen tanulni kell, az oktatóval normálisan kell viselkedni, nem bölcsiben vagyunk.
2020. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Kicsit elcsodálkoztam a fenti válaszokon, mert a Károli közel sem ilyen jó. Én az előző tanévben mentem át az ELTE-re, mert a Károlin sem a hallgatói légkör nem volt jó, sem az oktatók javának a minősége. Mindig azt mondják, hogy az ELTE-sek a nagyképűek, mindaközben a Károlin, ha nem osztod a nagy református nézeteket, akkor kinéznek.
2020. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!