Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli anglisztikások, tudnáto...

Károli anglisztikások, tudnátok mesélni? Mennyire nehéz szak?

Figyelt kérdés
Az egyetemi légkör, hallgatók, oktatók is érdekelnének. Tényleg érződik a családias hangulat? Az oktatók ismerik név szerint a hallgatókat? Meg tudnátok írni légy szíves, hogy első és második félévben milyen könyvekből tanultok, mit kell olvasni az irodalmi órákra? A nyelvi alapvizsgán nagy a bukási arány?
2020. júl. 4. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
"Meg tudnátok írni légy szíves, hogy ...?" = Lennétek szívesek megírni, hogy ...?
2020. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Én is Károlin erre a szakra jelentkeztem és engem is érdekelnének ezek az információk!
2020. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha van már tapasztalatotok, akkor én szívesen fogadnám, most fogok jelentkezni :)
2021. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Második válaszoló vagyok.

A fenti kérdésekre válaszolva, a családias hangulatról így távoktatásban nehéz nyilatkozni, de mindenki nagyon segítőkész. Nyelvfejlesztésen a Pioneer könyvből és munkafüzetből tanulunk, irodalmi órákra első félévben kellett: Great Gatsby, Oedupis Rex, Streetcar Named Desire, Indian Camp. Most így hirtelen ennyit tudok biztosra. Most második félévben: óangol versek, Beowulf, Hamlet, As you like it stb. Az alapvizsgáról még nem tudok nyilatkozni.

Ha van még kérdésed tedd fel bátran.

2021. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!