Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki esetleg a zalaegerszegi...

Valaki esetleg a zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziumba jár/járt? Ha igen akkor megtudnál válaszolni pár kérdést?

Figyelt kérdés

A nyelvi tagozat első évében milyen tantárgyak vannak? Kötelező úszás van esetleg?

Kollégium hogy van? Melyik koliba járnak a Zrínyisek?

Van olyan, hogy általános képzés, vagy a 8 osztályos kisgimisekhez osztályába kell menni 9.től?

Válaszokat előre is köszi:)



2020. júl. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs úszás.

Miért kellene a nyolcosztba menni? Külön osztályotok lesz. A koli és az órák passz, megkérdezem. (Lányom járt oda, nyolcosztba)

2020. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok Zrínyis, de annyit tudok hogy a legtöbb kollégista a Mindszenty József Gimnázium kolijában szokott lenni, mert a Zrínyinek nincs saját kolija.
2020. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindszenty-s vagyok, igaza van 2-esnek, több iskola diákjai is nálunk kolisok.
2020. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már nem aktuális a kérdés, de azért válaszolok rá, hátha valakinek jól jön az infó.

Tantárgyak a nyelvi tagozat első évében: angol és német (haladó nyelvből heti 8 óra, kezdő nyelvből heti 10 óra); magyar heti 2 óra; matek heti 1; tesi heti 3 + igazolás; informatika heti 3.

Kötelező úszás nincs.

Zrínyisek főként a Mindszenty kolijában vannak.

A nyelvi osztály 5 éves, természetesen külön van a nyolcosztályosoktól, csakúgy mint a matekos osztály.

2021. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!