Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosin szokott lenni...

Az orvosin szokott lenni pótfelvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az olvasgattam, hogy van esély arra, hogy idén kedvezőbben alakulnak a ponthatárok, de persze végülis találgatni lehet.. A kérdésem az lenne, hogy az általános orvosi szakokra szoktak pótfelvételit hirdetni? Mert tavaly jelentkeztem, de 5 ponttal lecsúsztam, idén másik egészségügyi szakra adtam be, és lemondtam az orvosiról, viszont most szerintem pont lenne esély arra, hogy felvegyenek...:D És már csak pótfelvételi maradna, mivel nem adtam be a felvin. Azért nem mertem jelentkezni, mert már félek tőle, hogy nem tudnám végigcsinálni, és csak azért beadni, hogy most felvesznek-e, elcsesznék megint egy évet, és ugye a felvi dönti el hova mész, nem lehet utána találgatni.. 2. helyre meg értelmetlen lett volna jelölni, mert szerintem a mostanira biztos felvesznek. Csak büfészakokra szoktak hirdetni, vagy orvosira is?:/

2020. júl. 19. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy orvosin van-e pótfelvételi, de általában önköltségesre lehet már csak bekerülni így, és gondolom nem az a célod, figyelembe véve a tandíjat:(
2020. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ah... értem:/ Köszi! Hát, egy centet sem fizetnék.. mióta az eszemet tudom, csak államiban gondolkozom. Így jártam. Az orvosi mindig kikerül:)
2020. júl. 19. 11:36
 3/8 A kérdező kommentje:
kikerül engem*
2020. júl. 19. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen szokott de csak fizetősön.
2020. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha a normal eljárásban felvesznek valahova, amúgy sem jelentkezhetnel a pótfelvételi eljárásban. Ha jól értettem idén máshová jelentkeztél és azon már jelenleg módosítani sem lehet.
2020. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, már máshova jelentkeztem:/ Aminek örülök is, csak irónikus, hogy pont akkor vennének fel amikor nem adtam be..xd de ez már csak ilyen. És persze nem lehet módosítani, már februárban lezárult. Utána is csak sorrendet lehet.
2020. júl. 19. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Néha-néha szoktam látni orvosit pótfelvételin de a múltkor is fizetősön 470 körül volt a ponthatár, ami azért jóval fentebb volt mint az állami, normál felvételin.


Szerintem fogd fel úgy az egészet, hogy lehet ez a szakma lesz a tiéd és ebben leszel teljes.

2020. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:))
2020. júl. 19. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!