Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetemen melyik...

A Pannon Egyetemen melyik kolit ajánlanátok leginkább? Központi vagy Magister és miért?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A Magiszter nagyon "prémium", tele van sznobokkal. Én ott kezdtem, de gyorsan átmentem a központiba, mert ott nagyon nem tetszett a légkör.
2020. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Detto mint az előző, már én is központis vagyok:)


Magiban kb semmi élet, el vagy szeparálva, az hogy koliban szintenként "buli" van se tévesszen meg, mert kb egy másfél méter széles folyosón vergődnek az emberek Tankcsapdára.

2020. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magiba tény hogy elég lehangoló volt a kolis lét. Szintbulin moslékot isznak az emberek, ordít a szar zene stb...


Ezek után már nem mertem kipróbálni a 'rosszabb kolit'...

Mit hagyok ki ?

2020. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Központis vagyok és minden percét imádom. :) nem gondolom, hogy rosszabb lenne
2020. szept. 12. 18:21
 5/7 anonim válasza:
Azóta változott a helyzet? Nekem most aktuális:)
febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én minden évben KK-s voltam, ha nem zavar téged az, hogy a folyosón van a wc és fürdő, a konyha, illetve 3-3 ágyas szobák vannak, akkor szerintem tökéletes választás, én nagyon szerettem ott lakni, mindig volt élet, sok embert onnan ismertem meg/ onnan barátkoztam, nem magáról az egyetemről.


Ha inkább a nyugit választod, akkor a magi a legjobb, nyilván oda kicsit nehezebb bejutni. A fürdő, wc a szobákhoz van, viszont ez hátrány is, ha úgy fürdesz/fürdenek a szobatársaid, hogy úszik a fürdő, vagy épp foglalt a wc. A gólyatáborban pl az egyik barátnőm mesélte, hogy a szobatársa fürdéskor magára zárta a fürdő ajtót, így nem tudott pisilni elmenni aközben.

Kevesebb az élet, több a külföldi (bár a KK-ban is vannak azért bőven)


Sokan utolsó évben költöznek a magiba, amikor már inkább a tanulásra helyezik a hangsúlyt, nem a bulizásra. De szerintem első évben a KK az ismerkedés szempontjából a legjobb döntés, de azért javaslom, hogy a tanulást se helyezd a háttérbe, könnyen megcsúszhatsz. :)

febr. 2. 09:25
 7/7 anonim válasza:
Köszi #6
febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!