Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGE egyetemre szeretnék...

A BGE egyetemre szeretnék menni. 2019ben érettségiztem. Utólag teszem a nyelvvizsgát és az emelt érettségit, hogy meglegyenek a bejutási feltételek. Ez így nekem most fenőtt képzés?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Nem tudom hogyan kell a jelentkezést intézni. A felvi.hu-n azt írta az oldal hogy csak decemberben lesz újra felvételiztetés. Decembertől meddig lehet jelentkezni, és ha felvesznek kapok újra diákigazolványt? Lehet hogy ezek egyértelműek és csak én nem tudom hogy van, de valaki tudna segíteni?

Köszönöm.



2020. júl. 31. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg a nyelvvizsga nem követelmény a bejutashoz csak a diplomahoz. Az emelt érettségire a felvitől függetlenül kell jelentkezned szeptember 7ig ha idén oktoberben, és februar 15ig majd ha jövő májusban akarsz menni. Idén 40000 Ft. Oktatas. Hu oldalon megtalalod a részletes tajekoztatast. A következő normal eljárásban történő jelentkezés valóban december végén kezdődik és előreláthatólag feb15ig tart. A felvi.hu efelvi rendszerben tudsz majd jelentkezni.
2020. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És igen jár majd diakigazolvany.
2020. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!