Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen kötelező a testnevel...

Egyetemen kötelező a testnevelésóra? Konkrétan az SZTE-JGYPK-ra gondolok, de gondolom egyetemek között nem nagy az eltérés.

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 21:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Csupán remélni merem hogy nem mert akkor sosem lesz diplomán (nagyon gagyi vagyok tesiből).
2010. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, két féléven át.
2010. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ELméletileg van.

Elsőnek meg üzenem, hogy rengeteg minden közül lehet választani, és ha megjelensz akkor már nem is kell ismételned ezt. Nekünk pl egy héten egyszer 2 óra volt, és végig csak röpiztünk, ennyire leterhelő az egyetemi tesi óra:D

2010. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22:26: ezt ugye nem gondoltad komolyan? :D Ez nem oylan tesióra, mint a gimnéziumban...
2010. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hogyha 6 féléves a képzés, akkor 2 félévig kell tesit teljesíteni! Ha 8 féléves, akkor 4 féléves tesit! A tesikártyára 10 aláírás fér rá! Nemcsak egyetemen, hanem fősulin is kell tesizni! :)

20/L

2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

SZTE-n szerintem mindenkinek kötelező. Legalábbis nekem ÁOK-n az:D Első két évben két félévet kell teljesíteni, de szerintem neked úgy van, hogy az egész képzés alatt két félévet.

De nem olyan tsióra van, mint gimiben, hanem rengeteg dolog közül lehet választani:)

Mindenféle labdajáték, tánc, úszás, aerobic, korcsolya, falmszás, spinning meg amit akarsz:D

Csak gyorsnak kell lenni:)

2010. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kondizást lehet választani, nem tudjátok? :D
2010. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Testépítést lehet, így van megnevezve a tárgy:)
2010. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

te választassz egy csomó sport közül. ilyenek is "sportnak" számítanak, mint tánc, falmászás...

de az egyetem konditermébe is járhatsz. felírnak mikor bemész, kicsit beszélgetsz haverokkal, stírölöd a csajokat és max tekersz 2 percet a szobabiciglin. félévente 12 elkalom kell az aláíráshoz.

2010. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen van köteéező tesi (2 félév)


--egy idén végzett SZTE-JGYPK-s--

2010. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!