Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen masodik evet ugy...

Egyetemen masodik evet ugy kell elkezdeni h felveszem neptunban a targyakat?

Figyelt kérdés
Semmi beirstkozas nincs (kerdojel)
2020. aug. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Öhm nem vagyok egyetemista. De szerintem igen. Nem elsős vagy így nyilván nincs beiratkozás
2020. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hova jársz. Itt egy hasonló kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


A #7 válaszoló leírta a lépéseket, amennyiben szükséges.

Nekem csak fel kell venni a tárgyakat és 1 nap múlva "aktív" lesz.

2020. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy, ahogy az első éved második félévét kezdted el.
2020. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Már hogy ne lenne beiratkozás?? Minden félév elején reghéten be kell iratkozni (aktiválni a félévet), különben automatikusan passzív lesz.
2020. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Ne írj butaságot! A beiratkozás a hallgatói jogviszony létesítése, erre kivételes esetektől eltekintve csak egyszer van szükség egy képzés során. Amire te gondolsz, az a bejelentkezés aktív vagy passzív félévre.
2020. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A félévre be kell jelentkezned és utána tudod felvenni a tárgyakat. Ezt minden félévben így kell csinálni. A félévedet aktív státuszúra tudod állítani neptunon keresztül.
2020. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annak is érdemes utánajárni, hogy egyáltalán kell-e aktiválnod a státuszod. Én pl. SZTE-re járok, és nálunk ilyen nincs, ha felveszel egy tárgyat (vagy önköltséges esetén ha kifizeted az első részletet), automatikusan aktív vagy. De nem, ezeken kívül nincs más teendőd.
2020. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk minden félévben be kell jelentkezni az adott szakra és nyilatkozni hogy aktív vagy passzív félévet szeretnénk.
2020. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!