Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehettem olyan buta hogy...

Hogy lehettem olyan buta hogy régen a városban volt egy kisegítő suli ahol mindenki kapott érettségit én meg nem mentem oda?

Figyelt kérdés
Sajnos azt gondoltam ott se sikerülne meg nem is volt kedvem. Persze azóta bezárták érettségi csalás miatt de aki ott megkapta attól nem vették el. Szoktam ezen rágódni milyen hülye voltam. Most nekem is lehetne. Normál suliban nincs esélyem, az általánost nehéz volt kivégezni nekem.

2020. aug. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudjuk, hogy hogyan lehettél ennyire buta.

Az érettségi meg nem olyan nehéz, mint amennyire misztifikálják; estin 2 év alatt el tudod végezni a 4 évet, aztán mehetsz érettségizni, amit tényleg nem nehéz megcsinálni.

2020. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak kisegítőben lenne esélyem.
2020. aug. 9. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az általánost el tudtad végezni, akkor estin menni fog a 4 osztály is. Kicsit több önszorgalomra lesz szükséged, mintha rendesen végezted volna, nappalin, de el tudod végezni.
2020. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!