Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre jártok?

Melyik egyetemre jártok?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok másoknak? Miért, miért nem?

2020. aug. 10. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Corvinus, ajánlanám, mert a legjobb az országban. :)
2020. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Debrecen
2020. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
#1-es: én is BCE-s vagyok, de egyrészt ez túlzás, másrészt ilyet alapból nem lehet kijelenteni, hogy van egy egyetem, ami a legjobb. Ha úgy írtad volna hogy a legjobb közgázos, akkor azt már talán könnyebb elhinni
2020. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

BME

Ajánlanám, mert vannak nagyon szuper tanárok, képzettek, kedvesek, motiválóak, a feladatok kreatívak és érdekesek. Viszont olvastam már az ellenkezőjéről is, de eddig szerencsére nem sikerült kifognom ilyet.

A campus egy helyen van, egyik végéből a másikba 25 perc gyalog. Például a Pázmányhoz viszonyítva ez előny, vannak jó kolijai, pár menza (amik sajnos drágák szerintem, 1000Ft alatt nehéz ebédet összehozni).

Ha valakinek komoly műszaki céljai vannak, támogatják, sok a lehetőség a feltörésre.

Szép a kilátás, a környezet. (Duna mellett van, közelben a Gellért-hegy.)

2020. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Selye János Egyetem Révkomárom, főleg amiatt volt jó mert felvételnél nem kellet annyira aggódni hogy felvesznek vagy nem mert nem pontok szerint vesznek fel hanem ha nincs túljelentkezés mindenki bekerül. Szép csendes hely a kollégiumhoz közel vannak a boltok is meg maga hely is szép. Amúgy a képzés teljesen ingyenes csak abban az esetben kell fizetned ha pl. a te képzésed 3 éves lenne de te 4 év alatt végzed el. Amúgy az egész egyetemet a Magyarország is támogassa mert magyarul megy teljesen az oktatás.
2020. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Na f@sza... itthon minket meg az átsorolás veszélye fenyegethet. Én úgy elvenném tőletek a szavazati jogot...
2020. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Győr SZE

Én tudom ajánlani az egyetemi élet nagyon jó.

Vannak nagyon kitűnő tanárok és persze van egy kettő, aki csak van, de szerintem minden egyetemen van ilyen tanár :D.

A könyvtár is nagyon szuper.

Mondjuk csak a műszaki oktatásról tudok beszélni.

2020. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

6-os Te is jelentkezhettél volna oda nem volt megtiltva, már 2004 óta működik.

Amúgy meg hogy azt mondod hogy "Én úgy elvenném tőletek a szavazati jogot.", a világon sok helyen ingyenes az oktatás, te is tudtál volna tájékozódni róla az internetről, sőt Prágában úgy ingyenes hogy még ha 3-4 év késéssel fejezed is be akkor is ingyen van.

2020. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Miskolci Egyetem
2020. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Óbudai. Ajánlom mert nagyon jó a közösség, pedig én nehezen ismerkedem. A legtöbb tanár nagyon segítőkész, az egyetemnek nem kifejezetten az a célja, hogy minél több embert kiszórjanak, hanem a gyengébbeknek szerveznek plusz órákat. Nagyon jók a gyakorlati órák és a terepgyakorlatok.

A Corvinusra egy félévet jártam, nekem nagyon nem jött be, de több volt osztálytársam is ott maradt, van aki kifejezetten szereti.

2020. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!