Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyháziak! Tényleg nagyon...

Nyíregyháziak! Tényleg nagyon sokan jártok Debrecenbe az egyetemre? Ki milyen karra?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból,mert azt mondták,hogy a Debreceni Egyetem 40%-a nyiregyházi lakosok és naponta ingáznak vonattal.


Tényleg igaz?


Egyébként egyik ismerősöm debreceni,ő pedig innen Debrecenből jár a Nyíregyházi Főiskolára nap mint nap.


Egyébként Nyíregyről Miskolcra is biztos sokan járnak egyetemre,ráadásul oda is naponta lehet járni mert ic-vel egy óra.



2018. máj. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy 40%-a az összes diáknak... cöh. :D
2018. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem 40%, de amúgy igen, elég sokan vagyunk. Nekem az osztályom továbbtanulóinak több mint fele Debrecenbe ment, illetve a szakon, ahova járok, szintén vagyunk egy páran nyíregyháziak.

Amúgy akiket én ismerek (beleértve magamat is), mi nem ingázunk. Vagyis egy mesterképzéses ismerősöm ingázik. Miskolcon tanulót én személy szerint nem ismerek, de van szaktársam, aki Miskolcról jár Debrecenbe.

(Amúgy Nyíregyházán már kb. 2-3 éve egyetem a fősuli, megszokásból sokan még fősulinak hívjuk, de hivatalosan már egyetem)

2018. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is nyíregyi vagyok és Debrecenbe járnak, rengetegen vannak Nyíregyről és a megyéből :D
2018. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de az osztályomból inkább Pestre mentek
2018. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!