Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Művészeti iskolák a Kisképzőn...

Művészeti iskolák a Kisképzőn kivűl?

Figyelt kérdés

Jövőre felvételizek és már most elég ideges vagyok. Grafika, festészet érdekelne, de ahogy tudom a Kisképző egy elég elit iskola, egyátalán nem biztos, hogy felvesznek. Hogy melyik városban van az iskola nem annyira fontos.

Tudnátok nekem művészeti (szak) középiskolákat mondani, esetleg tapasztalatokat megosztani velem?


Előre is köszönöm.



2020. aug. 14. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Pécsi művészeti szakközépiskola. Nővérem most érettségizett, de jövőre fejezi be az 5-öd évet. Nem rossz suli, de a műveszeti sulik nem a főbb tantárgyak oktatásáról híresek, hanem a szakokról.
2020. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelky adrás (sniseket nem fogadnak)

Jaschik álmos

Modell divat (ide járok)

2020. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kisképző tényleg nagyon nehéz, de jó érdemes küzdeni érte! Ezen kívül a Forrait vagy a Jelkyt ajánlom azokról eddig csak jót hallottam. A modell divat és a jaschik nagyon rossz. A modell divatba jár unokatestvérem és utálja rossz a tanítás nem tudsz normálisan le érettségizni. A jaschiknal a tanítás/ képzés nagyon rossz a diákok negatívak. Fotón van még a fóti népművészeti az se rossz
2021. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!