Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hang-Szín-tér tudni kell...

Hang-Szín-tér tudni kell énekelni?

Figyelt kérdés
Nézegettem ezt a sulit és mivel zongorán és gitáron is játszok benne van a pakliban hogy oda megyek tovább tanulni. A kérdésem annyi lenne, hogyha oda megyek jazz zenét tanulni akkor tudnom kell énekelni?

#zene #iskola #zenélés #Hang-Szín-Tér #zongora, gitár #éneklés, jazz
2020. aug. 14. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ének szakra akarsz menni akkor ja. De azért annyira ahhoz se kell tudni, csak ne legyél irreálisan szr. De ha minden igaz akkor van ott gitár szak is, ahol zongorázni is tanítanak egy kicsit, úgyh inkább arra jelentkeznék. Azt nem tudom h kik tanítanak ott, de végülis nagyjából mindegy is.
2020. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én még nem döntöttem el hogy a zongorát vagy a gitárt csinálnám ott. Mert igazából mind kettőn játszom évek óta.
2020. aug. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!