Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételizők, ti kaptatok...

Pótfelvételizők, ti kaptatok már értesítést a pontszámotokról?

Figyelt kérdés
Elvileg a felvi.hu-n belépve kéne látni a pontszámokat, ha végeztek már a dokumentumok feldolgozásával.

2020. aug. 14. 21:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia! Jómagam semmit. A Felvi-n belül belépve az e-felvételi pótfelvételi szekciójába annyit ír csak, hogy lezárult a jelentkezés, nincs mód új regisztrációra.

Emailt kaptam ma este, hogy küldik majd az esetleges hiánypótlási igényt.

2020. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én még nem kaptam.

Gondolom még feldolgozzák a jelentkezéseket.

Pedig kíváncsi vagyok, mert teljesen más szakra jelentkeztem most, mint eredeti eljárásban (egyik szakot sem indították a 3-ból - ezt hívják pech-nek).

Én még a régi rendszerben érettségiztem és egy diplomám is van már, szóval kétféleképpen is lehet számolni a pontjaimat.

A jövő héten már biztos meg lesz.

2020. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem indítottak egyet sem a háromból, sajnos. és én is csak annyi emailt kaptam, hogy majd küldik az esetleges hiánypótlást.

Én attól félek hogyha fel is vesznek, akkor nem kapok kolit, vagy nem találok albérletet.

2020. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Én azt hittem most nem is lesz ilyen,hogy kimutatja,mert megnéztem,csak az ellenőrzéses részt tudom megnyitni vagyis azt mutatja,de jó,hogy így meg lett említve. De eddig nekem sincs semmi hasznos dolog,csak a hiánypótlásos tájékoztató:/
2020. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Vannak már pontszámok.
2020. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs rögzítve, így 0 pontot ír. Viszont lentebb a lap alján már mutatja a szóbeli felvételin szerzett pontomat, ami 84. Én mesterre jelentkeztem egyébként.
2020. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Igen, mára nekem is látszik a pontszám, illetve hiánypótlási felszólítást is kaptam, nyelvvizsgát kérnek (holott korábban megadtam a kódját, elvileg lekérhették volna központi nyilvántartásból is...).
2020. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem 20 ponttal több lett, pedig minden ugyanaz... hogy? :D
2020. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Már mindenkinek van pont? :D
2020. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem is van már (#4es vagyok) 😌 azért hamar lett valami,most jöhetne az eredmény
2020. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!