Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételizők, ti kaptatok...

Pótfelvételizők, ti kaptatok már értesítést a pontszámotokról?

Figyelt kérdés
Elvileg a felvi.hu-n belépve kéne látni a pontszámokat, ha végeztek már a dokumentumok feldolgozásával.

2020. aug. 14. 21:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig nincs pont
2020. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanaz mint nálad 6-os válaszoló, a szóbeli eredménye ott van, de a többi még nem, pedig a dokumentumokat már feldolgozták. Én is mesterrel jelentkeztem egyébként.
2020. aug. 19. 12:46
 13/26 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Na, akkor picit megnyugodtam. Mármint örülök, hogy nem vagyok egyedül. :) Lehet nekünk máshogy van. De összekaphatnák magukat kicsit az adminisztrációval. Sosem tud egy kis nyugalom lenni körülöttem. Mindig kell valamin izgulni.. :D
2020. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igen, én is pontosan így érzek :D Meg azt írták h egy nap a dokumentumok átfutási ideje a feldolgozás után, de nekem már a 2.nap és még mindig "0 pont".. :D Többet stresszelek már ezen mint a szóbelin kellett.
2020. aug. 19. 12:58
 15/26 anonim ***** válasza:

Én megírtam a felvinek a problémám egyébként, fotókkal, mindennel szemléltetve...nehogy valamit rosszul rögzítsenek nekem :D Nemrég jött válasz:


"Tisztelt Érdeklődő!

Várhatóan pár munkanapon belül Ön is fogja látni pontszámát az e-felvételiben, türelmét kérjük."


Szóval bár nem vagyok sokkal előrébb, de legalább már tudom hogy nem az a gond, hogy rosszul lett rögzítve a pontom.😊

2020. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Na ez megnyugtató, köszi :) Bár a pár munkanap az nem mostanában fog ugye letelni, úgyhogy még nem lélegezhetünk fel teljesen :D
2020. aug. 20. 00:29
 17/26 anonim ***** válasza:
Nektek belép most sikeresen az e-felvételibe? Nekem nem...
2020. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én betudok lépni de le van lassulva kissé az oldal.
2020. aug. 20. 00:47
 19/26 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem a "Kért szolgáltatás nem elérhető..." szöveget dobja csak ki... :(
2020. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mozillán vagyok, hátha a böngészőtől függ, egy próbát megér. De gyanítom, hogy inkább náluk van vmi kisebb rendszerhiba.
2020. aug. 20. 00:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!