Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE PPK-ról vélemények,...

ELTE PPK-ról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Végzős vagyok, és a továbbtanuláson morfondírozva egyre inkább úgy érzem, a pszichológiával szeretnék foglalkozni. Viszont elég megoszló véleményeket találtam mind az ELTE-ről, mind a Károliról.


Esetleg olyan, akinek va közvetlen tapasztalata, tudna nekem írni pár szót?


Előre is köszönöm, ha igen! :)



2020. aug. 16. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Jobban jársz, ha nem mész pszichológiára, számtalan jobb szakma van amiben több a lehetőség.

De az ELTE jobb, mint a Károli.

2020. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van ötleted jobb szakmára ilyen irányban és alapvetően humán beálítottsággal, légyszi ne tartsd magadban! :)
2020. aug. 16. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt értem az elsőt mire gondol. Minimum 5 év egyetem kell, hogy kezdhess vele valamit. Alapdiplomával körülbelül kitörölheti az ember. Mester után viszont már akadnak lehetőségek bőven, csak el kell odáig jutni.

Nekem azok az ismerőseim, akik elhagyták a pályát, vagy fel se vették, azok emberi erőforrásokra mentek, de nyilatkozni nem tudok róla, mert én pszichológián vagyok.

2020. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan tanáris vagyok, de rengeteg órám volt az ELTE PPK-n, pszichológia is.


Szerintem nagyon jó színvonalú, emellett emberséges. A Károliról nem tudok nyilatkozni. Érdemes elmenni mindkét nyíltnapra és az alapján dönteni, hol tudod magad jobban elképzelni.


Én anno az ELTE és a Pázmány között vacilláltam, aztán a nyílt napon eldöntöttem, hogy ELTE.

2020. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!