Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 448 pont elég...

Szerintetek 448 pont elég lesz ELTE-PPK pszichológia szakra?

Figyelt kérdés

Tudom,még egyáltalán nem lehet tudni,egészen július 25-ig csak találgathatunk. A véleményeteket szeretném kérdezni,esetleg idén érettségizőkét is természetesen. Ugye a központilag meghirdetett ponthatár 435,most lényegesen többen jelentkeztek,mint tavaly. Lehetséges,hogy 10-15 pont emelkedés is előfordulhat?

Sajnos statisztikákat,véleményeket nem találtam,hogy milyen nehézségűnek számított az idei érettségi,ezért kérdezlek titeket. :) Köszönöm!



2018. jún. 26. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lényegesen többen jelentkeztek, szinte 99% hogy nőni fognak a pontok, viszont azt nem lehet tudni mennyivel. 10 pontokat egyébként nem annyira szokott nőni, inkább ~5 pontokat. Mindenesetre az is elképzelhető, hogy 15 pontot nő, nem tudjuk.


Szurkolok neked nagyon!!! Majd írj ide július 25-én, hogy felvettek-e vagy nem! :)

2018. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Tehát remélem van még esélyem...
2018. jún. 28. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, pár ismerősöm el sem érte a központi ponthatárt, hiába jelölték első helyen, nem veszik fel őket. Goondolom, mások is vannak még így, szóval az a sok le fog redukálódni. Azért a 435 is szép eredmény, nem mindenkinek sikerül, a közel 450 meg nagyon sok. Biosz emelt nem volt olyan egyszerű idén, idegen nyelvekből sem, töriből lényegesen nehéz volt, magyarból kevesen mennek, matekból sem volt könnyű. Általában ezek miatt mennek le a pontok, konkrétan a legnehezebb tárgyakból várják el az érettségit pszichora, az emelt meg kell, mert anélkül nincsenek pontok. Szóval sokan bebukták idén szerintem, bőven fel fognak venni. :) Ja, és gratulálok a szép eredményedhez!
2018. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én magyarból emelteztem,tudom,ritka emelt tantárgy,de úgy éreztem,hogy ebből tudnám teljesíteni a legjobbat. :)

Köszönöm,most megnyugtattál,én is reménykedem,mert eddig szinte minden évben bejutottam volna ezzel a ponttal az eltére. :)

2018. júl. 9. 19:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Felvettek :) 445 volt a ponthatár :)
2018. júl. 26. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan sok? :O Azta.. Gratulálok! :)
2018. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!