Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud tippeket adni...

Valaki tud tippeket adni felvételire?

Figyelt kérdés
A húgom most megy 8.-ba és nagyon fél a felvételitől. Ugye a korona vírus miatt nekik elmaradt a felvételi előkészítő, viszont én nem tudtam segíteni mert túl sok dolgom volt. Valakinek van valamilyen tippje? (Pl. Könnyebben tudjon tanulni a felvételire, a remegés ellen ami az izgulástól van, stb.)

2020. aug. 23. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég ha megcsinálja matekból az előző éviket, ami meg nem megy azokat kidolgozza megtanulja. Pár hónap alatt fel lehet készülni rá.

a magyarhoz sajnos nem értek :)

2020. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ebben a tanévben fogok felvételizni. Szerintem a magyar az nevetségesen könnyű, a feladatsorok amiket eddig kitöltöttem mindig 45 pont felett lettek. A matek az már kevésbé. Ugyan emelt matekos vagyok, nagyon nehéznek találom az eddigi feladatlapokat. Minden esetre mindig időre próbálja megcsinálni az ilyen feladatlapokat, a magyarnál a szövegértésre minimum 10 percet hagyjon és a fogalmazásra 15-öt. Érdemes szerintem előkeresni a régi füzeteket és átnézni. Sok sikert húgodnak:)

(U.i.: ha jól emlékszem a koronára és az online oktatásra tekintettel könnyíteni fognak kicsit a felvételin, de ettől függetlenül tanuljon ezerrel)

2020. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy blog, Mindent a felvételiről a címe, itt van egy cikk (Már csak két hónap; hogyan készüljünk az írásbelire), szerintem érdemes lenne elolvasnod. Tavaly novemberi írás, de persze most is aktuális.

Szerintem ha fölkészül, akkor magabiztosságot szerez, és kevésbé fog izgulni.

2020. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!