Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudom meg azt, hogy...

Honnan tudom meg azt, hogy milyen tárgy tartozik egy bizonyos kreditterület alá?

Figyelt kérdés
Példaképpen, ha az mesterképzéshez követelmény 15-30 kredit egy bizonyos kreditterületről, honnan tudom azt, hogy milyen tárgyak tartoznak oda? (pl. etikai ismeretek, kommunikációtudományi ismeretkör, társadalomtudományi alapismeretek stb.)

2020. aug. 23. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Neptunban a tárgyaknál kiírja, hogy melyik tantárgy hány kredites.
2020. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát, szerintem pl az etika az társadalomtudomány :)
2020. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
S felvételin kiderül. Nekem olyan dolgokat fogadtak el például biológiai kreditnek, aminek az anyaga abszolút blődség volt, aminek több köze volt a filozófiához. És társai.
2020. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a neve biosznak nézett ki.
2020. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#1 Engem nem az érdekel, hogy az adott tárgy hány kredites, hanem hogy pontosan milyen tárgyak tartoznak a fogalmak alá, esetleg van bármiféle keretrendszer ami alapján osztályozzuk őket.
2020. aug. 23. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, talán kérdezd meg a tanulmányi osztályt telón vagy e-mailben; vagy pedig próbálj keríteni egy mintatervet az adott szakodhoz, talán abban benne van. Lehet, hogy interneten is fönt lesz. De ha nem akkor a tanulmányi osztály lehet, hogy el tudja neked küldeni. Vagy e-mailben, vagy postán; vagy a neptunon keresztül. Sőt, lehet, hogy a neptunba is föl van töltve valahol, vagy az iskolahonlapon, vagy ott a neptun főoldalán, amikor még nem vagy bejelentkezve. Meg pl nemtom, hogyha mondjuk vannak olyan tantárgyak, amit ugyanaz a tanár tanít, akkor gondolom, azok a tantárgyak egy tárgyterület alá esnek. De a TO szerintem biztos tud neked segíteni, ha máshol mondjuk nem találod meg.
2020. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*vagy pl mondjuk személyesen is bemehetsz a tanulmányi osztályra, lehet ,hogy kinyomtatva oda tudják adni neked, de lehet,hogy legpraktikusabb, ha e-mailt írsz, mert akkor ott pl nem kell, hogy várj a sorodra, hanem írnak amikor oda jutnak, tehát nem áll sor előtteĐ; és akkor már egyúttal rögtön meg is lesz nekik az imélcimed, hogy hova küldjék a választ.
2020. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!