Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeten a ruhát haza kell...

Rendészeten a ruhát haza kell vinni?

Figyelt kérdés

Kapunk formaruhákat amiket kell hordani iskolába.

Az a kérdésem hogy abba haza kell járni es itthon felvenni vagy az iskolába hagyjuk?



2020. aug. 24. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nálunk lévő rendészetis diákok azokon a napokon amikor fel kell venniük ők abba jönnek/mennek. Otthon kell nekik tartaniuk(nem csak mosásra), mert a suliba nem tarthatják.
2020. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen egyébként szerintem nálunk is így lesz, csak láttam egy rendészetis szakgimit ahol ott öltöztek át minden reggel. Gondolom azért mert az kifejezetten csak rendészeti, viszont ahova én megyek más szakok is vannak, és nem hiszem hogy külön szekrények lesznek a ruháinknak.
2020. aug. 24. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahová én jártam ott a rendészetin kivül még kb 20 szakmát tanítanak. Így, ha nem speckó rendészetis/honvédelmis iskola akkor ennyi diák mellett nem tudnak szekrényeket stb fent tartani. Emellett, ha nekik megengedik akkor az összes többi másik szakmát diáknak meg kellene engedni, hogy ott tárolják a cuccaikat.


Ha segítőkész osztályfönököt fogsz ki akkor vele le lehet beszélni ezt. A volt rendészetet tanuló osztálytársaim ( infó-rendész osztály volt) közül 4-5 embernek sikerült elérnie a 30 rendészből. :)



#1

2020. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én éppen hogy szeretném majd hazahozni és abban hazajarni, minthogy minden reggel 2x öltözködjek:)
2020. aug. 24. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!