Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki azt mondja, hogy a szegedi...

Aki azt mondja, hogy a szegedi Ságváriba sznobok, nagy emberek kölkei járnak csak, mire alapozza ezt a felvetését?

Figyelt kérdés

Csak mivel, ahogy látom, ez egyáltalán nem igaz. Igenis tehetséges, intelligens, és kedves gyerekek járnak oda.

Aki a fentebbiek valamelyikét vallja... Miért?

Pletykákra épít, rossz tapasztalata volt egy SG-s diákkal, túl komolyan veszi a radnótis viccelődéseket, esetleg nem vették fel, és kompenzálna?

Tény, ami tény, mondjuk a ságváris meme-oldal is gyakran szúrkálja az RMG-t, ami azért nekem sem tetszik, de ők is bőven kapnak eleget


Bocsánat, ha tolakodó a kérdés, de tényenyleg érdekel, mert szerintem kifogásolhatatlan a közösség



2020. aug. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak sztereotípia ami megmaradt a régi időkből.
2020. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, így vélem én is, bár szerintem ez régen sem volt igazán így...

Mármint, oké, a kommunizmus ékköve volt a suli, de nem gondolnám akkor sem.

Vagyi, abből kiindulva, amit édesanyám mesélt az akkori suliról

2020. aug. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!