Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányok! Volt olyan órátok,ahol...

Lányok! Volt olyan órátok,ahol csak fiúk voltak?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista vagyok(BTK) ,és szabválnak egy tanulásmódszeres tárgyat akartam felvenni egy másik tanszékről(IT), és csak fiúk vették fel... Esetleg van olyan tantárgy, amit csak fiúk vehetnek fel(és ez is ilyen)?

2020. aug. 30. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan. (Különben meg manapság már az se biztos, hogy ki fiú meg ki lány...)
2020. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mérnöknek tanulok, sok gyakorlatom volt, ahol nem volt nő rajtam kívül. Amúgy kit érdekel? A srácokkal mindig is jobban kijöttem.
2020. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem foglalkozom azzal,hogy én leszek egyedül lány!😃😃
2020. aug. 30. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vagyunk lányok :D info kar szintén egy kisebb tárgy. Hmm... még nem volt óra, de kíváncsi leszek. :)
2020. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik egyetemi tesin csak fiúk voltak, engem nem zavart 😃 Velük legalább nem kellett finomkodni (küzdősport volt).
2020. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!