Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy választottatok/találtatok...

Hogy választottatok/találtatok ki szakdolgozat témát?

Figyelt kérdés
Most kellene csinálnom, hogy majd november végére letudjam adni, de őszíntén bevallom, hogy fingom nincs, mit kéne csinálni, főleg azért mert úgy érzem hogy semmit nem tudok, és tök felesleges volt ezt a 3,5 évet végigcsinálni. Már abszolváltam, minden tárgy megvan, csak szakdolgozat és államvizsga kell. Tudom-tudom, lehet úgy is, hogy keresek egy konzulenst és kérek tőle témát, de minden tanár más-más irányt csinál, és még azt sem tudom én mit szeretnél. Amúgy mérnökinformatikán voltam, de nem is ebben dolgozom. (élelmiszaripari vállalatnál vagyok műszakvezető, de itt sincs semmi téma, amit csinálni lehetne..). Vagy hagyjam inkább elúszni az egészet?
2020. aug. 30. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elúszni semmiképp. Ilyenkor feladni? Hatalmas baklövés lenne.


Mert mid is lenne, ha most otthagynád az egyetemet? Majdnem 4 elvesztegetett év, és mèg képzettséged se lenne. Semmilyen. Azért úgy nehéz boldogulni.


Témaválasztásban nem hiszem hogy tudok segíteni, pedig hasonló cipőben járok.


Melyik tárgy érdekelt a legjobban? Ez lehet kiindulási alap

2020. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

2,5+ év van mögötted és egy tantárgy egyetlen anyagával kapcsolatban, soha, egyetlen egyszer sem jutott eszedbe semmi, amiről érdemes lenne írni?


Nekem az volt a bajom, hogy volt 50 témám és alig bírtam dönteni... Nehogymár ezen cseszd el.

2020. aug. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába van valami, ami érdekelne, ha nincs hozzá kellő tudás, hogy megcsináljam. :)
2020. aug. 31. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én megértelek kérdező, ugyanígy vagyok én is, csak én mesterképzésben vagyok.
2020. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igazából nem is érzem úgy hogy bármit is tanultunk volna. Mindenből volt egy nagyon kicsi. De ebből nem lehet építkezni semmire.
2020. aug. 31. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet valahogy az élelmiszeripari munkahelyed informatikai, vagy technológiai megoldásairól írni?
2020. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi olyan sajnos, ami használható lenne. Szerintem valamilyen asztali alkalmazással bepróbálkozok mentőövként.
2020. aug. 31. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!