Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen az előadás és az...

Egyetemen az előadás és az elmélet ugyanaz?Ha nem,mi a különbség?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen az előadásokon szokták tanítani az elmélati részeket. (ez a tanóra formája, hogy egy előadás, ez alatt mutatja be a tanár a témát - főként annak az elméleti részét, a gyakorlati részét pedig értelem szerűen a gyakorlatokon tanítják meg)
2020. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ,ha egyik tantárgyhoz előadás,másikhoz meg elmélet van írva; akkor tehát szerintem ugyanaz a kettő. A gyakorlathoz meg ugye a gyakorlatot írják. Tehát jól szóltak előttem is.
2020. szept. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*De,hogy fokozzuk, lehet a gyakorlati résznek is elmélete. :) Pl,ha elméleten mondjuk elmondják, hogy a fa az barna, és először még csak a gyakorlat elméletét mondja el, hogy mikre kell majd figyelni, a famegmunkáláskor. :):) Utána pedig megmutatja, hogy hogy néz ez ki, mit is kell csinálni:):):) De szal amúgy az meg olyan, hogy pl tehát amikor gyakorlati rész van megvitatva szakmailag, az is elmélet, mert az olyan tantárgy, ami pont a gyakorlat elmélete. :):):)
2020. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Ja és tehát szóval amikor a gyakorlat elméletét tanuljátok, ahhoz is az szerepel, hogy gyakorlat. :):) Meg pl lehet, hogy a gyakorlatot is elméleti síkon lehet a legjobban adott esetben, adott szak tekintetében megvitatni. :)::):)
2020. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!