Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! A MISKOLCI Zrínyi Ilona...

SOS! A MISKOLCI Zrínyi Ilona Gimnázium angol kéttanos szakáról mi a véleményetek? És más is azt gondolja az Avasi Gimnáziumról, hogy ott az számít mindenkinek, hogy milyen cuccaid vannak?!

Figyelt kérdés
Az Avasiba járok, de iskokát szeretnék váltani, mert szerintem nem jók a tanáraim, az osztályfőnököm katasztrofális és ha nem vagy egy nagyhangú kis k*rva, akkor röhögnek rajtad és lenéznek. A Zrínyiről hallottam, hogy az nem ilyen sznob iskola, nem néznek le, ha pl nincs 70 ezres cipőd. Az nyelvi előkészítős osztálya is nagyon tetszik, de kíváncsi vagyok mások véleményére is a két iskoláról

2020. szept. 2. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Menj a Balázs Győzőbe, ott jók a tanárok.
2020. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fix, hogy nem megyek vallásos iskolába
2020. szept. 5. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól hallottad, semmi ilyen probléma nincs a Zrínyiben, az angol kéttannyelvű tagozatot pedig nagyon tudom ajánlani:)
2020. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már két éve vagyok itt, eléggé jó amúgy. Persze itt is vannak "édeske" emberek, mint mindenhol.. amúgy könnyen be lehet illeszkedni. Engem az Avasiba is felvettek, de elmondásaid alapján jó, hogy mégsem oda mentem.
2021. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én végül maradtam az Avasiban sajnos:(
2021. jan. 25. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kitartást akkor! :(
2021. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!