Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon elrendelik megint az...

Vajon elrendelik megint az iskolazárat? Visszatérhet a digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Ebben az évben fogok érettségizni, és félek, hogy visszatér ez az online "tanítás" ami igazából inkább bohóckodás mint tanítás. A tanáraim szerint csoda ha október közepéig megmarad a hagyományos iskolába járás, mert a fertőzöttek száma napról napra nő, és bármikor eljöhet a szigorítások pillanata. Nektek mi a véleményetek, vajon ez az év lezajlhat zökkenés mentesen?

2020. szept. 3. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Lassan érettségizel! Nézz már szét magad körül! Igen, max. pár hét, és nagyon remélem, hogy bezárják az iskolákat. Nagyvárosokban max. 1 hétre hívtam volna be a diákokat, hogy beszéljék meg az évet, aztán irány haza! (Kivéve szülői beleegyezéssel az alsósokat + mindenhol biztosítottam volna ügyeletet.)

Amúgy nem igaz, hogy lassan felnőtt létedre nem tudsz otthon tanulni! Igen, sokan lógtak tavasszal is, de aki akart, az tudott tanulni (kivéve a kicsiket) - én pl. semmit nem vettem észre a korlátozások alatti "pihenésből / unatkozásból", mert ugyanúgy tanultam, mint máskor!

2020. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elsősorban egyetemen, vagy van fertőzött valamelyik suliban...
2020. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Egyre több iskolát zárnak be, szinte kizárt, hogy legkésőbb az őszi szünet után ne zárjanak be, de talán már szeptember végén. Az nem fog működni egy városban, hogy az egyik iskola működik, a másik nem, a harmadik igen, a negyedik nem...
2020. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!