Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz még digitális...

Szerintetek lesz még digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Ha jól hallottam az összes barátom azt mondta, hogy az ő iskoláikban max. 2 hetet lesznek aztán visszatérnek digitális oktatásra. Szerintetek ennek mennyi esélye van? Mert én szerintem BIZTOS, hogy még egy darabig majd lesz digitális oktatás. Csak kérdés, hogy mikortól. Na de szerintetek?

2020. aug. 31. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Valószíneg lesz. De pl én nagyon nem szeretném. Hónapokig otthon ültem, mostmár mozdulni akarok végre.
2020. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Kásler tegnap azt nyilatkozta, hogy csak azt az iskolát zárják be, ahol fertőzötteket találnak. Országos zárt már nem hiszem, hogy terveznek.
2020. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok. Nem, nincs. De nem tudom, hogy jön ide. 18 éves vagyok, de most nem is akarok barátnőt. Túl sokat kell vele foglalkozni. A macskámra is alig bírok figyelni :D.
2020. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Megint előző vagyok. Van olyan iskola az országban, ahol online kezdik a tanévet. Szóval igen, simán meggindolhatja magát a kormány, ha gyorsan növekedésnek indul a fertőzöttség. Sokan azt hiszik, ez csak egy durva influenza, de nem. Fiatalok is hónapokig lábadozhatnak egy fertőzéd után.
2020. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Kásler világosan elmondta, hogy nem lesz távoktatás, csak ott, ahol koronás lesz egy diák vagy dolgozó. Ez a szeptember közepe dolog innen indult el, valamelyik főokoska kitalálta, a többi birka meg terjeszti. Amúgy valószínűleg az az alapja, hogy Romániában két héttel eltolták a sulikezdést a koronavírus miatt.

Én a rendőrök helyében minden ilyen álhírterjesztőt megbüntetném vagy 50 000 forintta, legközelebb meggondolnák, hogy miket írnak.

2020. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Kásler és a szakértelem, olyan mint a geológia és teológia közötti különbség - ég és föld. Hiába mond bármit is Kásler, az úgysem úgy lesz. Lehet, hogy még most elkezdődik a tanév rendes oktatási keretek között - de gondoljatok bele, hogy amikor az influenza szezon berobban, amely tipikusan olyan tünetekkel jár, mint a koronavírus, hogy akkor mi lesz? :).
2020. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! További szép estét és jó egészséget/új tanévet! :D
2020. aug. 31. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

"valószínűleg az az alapja, hogy Romániában két héttel eltolták a sulikezdést a koronavírus miatt"

Vagy inkább az, ami tök logikus, hogy két hét a lappangási idő és csak ma zárták le a határokat, sokan tehát szinte egyenesen az iskolába vitték be ma a virusaikat, amiket a külföldi nyaralásban szedtek össze - vagy a golyataborban olyanoktól, akik pár nappal előtte még külföldön voltak.

2020. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy téged kéne #5 álhírterjesztésért meghurcolászni mert Romániában a tanévkezdés mindig szeptember közepétől kezdődik és nem toltak el semmit 2 héttel. Viszont ott az iskolákban komoly szabályok lesznek, az osztályok nem találkozhatnak egymással, amit úgy kiviteleznek, hogy nem lesz egységes szünet, minden osztálynak lesz egy saját, egyedülálló idősávja amikor kimehetnek a mosdóba és ennyi. Máskor a diákok nem mehetnek ki a teremből. A tanároknak pedig lesz minden órában egy 5 perces szünet, amit arra használhatnak, hogy egyik osztályteremből a másikba menjenek. Ez idő alatt is tilos a diákoknak kimenni a teremből.

És még valami, ott az egyetem október első hetében kezdődik, kivéve a Sapientia-n (lehet, hogy Magyarországon képzelik magukat. főleg, hogy a neptunt is használják)

2020. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!