Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdinfót melyik suliban...

Gazdinfót melyik suliban érdemes tanulni?Mik a legjobb egyetemek erre? (BCE, BGE, ÓE, BME? bár nem tudom, hogy a BME-n van-e egyáltalán stb)

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Bme-n csak msc van
2020. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Corvinus, BGE, Óbudai közül melyiket ajánlanátok?

Van valakinek személyes tapasztalata?

2020. szept. 4. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
OE-n van ismerősöm estin és BGE-n is levelező gazdinfós. Mindketten nagyon szeretik/szerették a szakot és jó eredményekkel végeztek. De ennek állítólag a nappali képzéshez semmi köze, az például a BGE-n elhíresülten szar.
2020. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én OE-n vagyok nappalis gazdinfón. Most vagyok másodéves, nekem tetszik eddig, bár most majdnem az egész távoktatásban megy.
2020. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/4

Vègül IT-s vagy közgazdàsz vègzettsèget ad? Mindkèt területen el tudsz vele helyezkedni?

2020. szept. 11. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
A végzettség megnevezése gazdaságinformatikus lesz, de az egyetem honlapján képzési területhez informatika van írva. Igazából mindkét irányban el tudsz helyezkedni vele, a gyakorlatot meg úgyis abban az irányban végzed, amelyik jobban érdekel.
2020. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az államvizsgán az valami projekt vagy programozással valaminek az elkészítése? Vagy elméleti tételek vannak ès azokból kell majd húzni?
2020. szept. 14. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Tételek lesznek államvizsgán. A 6. félévben van projektmunka is egyébként, amit 3 fős csapatokban kell megcsinálni.
2020. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!