Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Legjobb észak-dunántúli...

Legjobb észak-dunántúli gimnáziumok ahol emelt számban tanulhatok biológiát és kémiát? Állatorvos szeretnék lenni. Egyházit ne írjatok, egyáltalán nem hiszek Istenben.

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

És?

Csendben végigülöd az agymosást, ha kérdeznek nyomod a sódert és kész.

2014. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyházi iskolák általában jó színvonalúak, néhány hittanórát és az egyházi ünnepeken a templomba járatait el lehet viselni
2014. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, de semmiképp nem. Kész.
2014. jan. 27. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem off-nak szánom, de a mentalitásodon kicsit állíts szerintem. Nem kell hinni Istenben, de ezt nem feltétlenül kell 1, mindenhol hangoztatni, 2, nem ez fogja alapjaiban megváltoztatnia az életedet.
2014. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Kénytelen voltam megindokni, mivel az első kérdések közt lett volna, hogy miért nem akarsz? Nem nagyon hangoztatom hisz' nem vagyok hülye, tudom, hogy az emberek többsége megvan keresztelve. És persze, kibírnám egy egyháziban, de nem akarom. Nem akarom, hogy emberek istenhivővé akarjanak tenni vagy, hogy ilyen-olyan imákon stb.-n kelljen részt vennem. Egyébként a mentalításos tanácsot köszönöm, de túl konok vagyok ahhoz, hogy meg is fogadjam. :)
2014. jan. 27. 22:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként miért ne hangoztathatnám? Ugyanolyan jogom van hozzá, mint a vallásosoknak az ateisták véleményének ellenkezőjének hangoztatásához.
2014. jan. 27. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, az egyik legjobb.

A hirdetéses részhez: Nem fogsz hallani Istenről, úgy, hogy mi hirdetjük, csak úgy a vakvilágba. Az ateisták és a hívők sem egy homogén társaság természetesen mindkettő részről van durván elfogult oldal, de egy valamit látnod kell, köztünk nincs szembenállás, ha van egy ember, aki ateista, nekem nem az fog eszembe jutni róla, hogy a Juli, az ateista lány, mert nem ez a meghatározó, főleg egy felszínes kapcsolatban.

A hívőket és az ateistákat nem gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg_vallas / vallaskritika részről kell megítélni. A szűklátókör az amivel a baj van. Sok bigott vallásos és a bigott ateista ebben nagyon tudnak hasonlítani egymásra, de persze, ha egy ateistát Jehova tanújához, vagy egy Jehova tanúját egy ateistához hasonlítjuk, akkor abból botrány van.

És, hogy miért Jehova tanúit hoztam fel: nyilván az utcán tanítás miatt, bár olvastam, hogy azt azóta megtiltották, és ráadásul nem is keresztyének, mert nem fogadják el Jézust Istennek.

2014. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!