Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikorra lesz várható ismét az...

Mikorra lesz várható ismét az egységes digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Szerintetek még a hétvégén bejelenthetik?

2020. szept. 5. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

#10 Kásler/Hajnal az általános és középiskolákról beszélt.


Nem bírom őket, de el kell fogadni(még legalább 2 évig), hogy ismét megválasztották őket bizonyos emberek. (Nem fogom ezeket az embereket minősíteni). Mivel ők vannak kormányon, így ők döntenek. Az a hivatalos. Most jöhetnék egy 300 fős falu utcasöprőjének a gondolataival, ha az nem hivatalos.


#7

2020. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Szóval tanulatlan kretének szeretnétek lenni. Értem, végülis ez is egy választás. A gazdaság jelenleg sokkal fontosabb (és mindig is fontosabbnak kellene legyen) mint holmi vírus.
2020. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
12: Többet tanultam az előző félévben otthon, egyedül, néha online konzultációkkal, mint amúgy amikor be kellett járni. Több időm volt a dolgaimra, több időm volt a szakdolgozatommal foglalkozni, kevesebb volt a stressz, nem kellett albérletet fizetni, nem volt utazási kiadás - egy szó, mint száz sokkal nyugodtabb volt az életem. Az, hogy valaki nem tanul, az a saját gondja, de ne általánosíts.
2020. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem várható. Még akkor sem, ha éppen pár napra (időpont: novemberben, februárban vagy márciusban) az összes iskola zárva lesz, mert akkor is minden iskola külön fogja intézni.
2020. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!