Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hagyjam ott az...

Szerintetek hagyjam ott az egyetemet ?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gazdálkodási ès menedzsment szakot, de a gazdasàgi matekkal már most megszenvedek. Igazából minden másik tárgy nagyon tetszik, meg úgy érzem simán fog menni,de ebből a matekból semmit nem értek :(


Mit csináljak szerintetek? Hagyjam ott inkább mèg most az egészet?


19/f



2020. szept. 10. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ne...Komolyan képes lennél ilyen gyorsan feladni?
2020. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Meg el se kezdődött a félév.

Miért akartál egyetemre menni? Ha csak mások kedvéért, akkor hagyd ott, menj inkább dolgozni, mind jobban járunk.

2020. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyitől feladod akkor igen, hagyd ott...
2020. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon lepadlózott az egész :( néztem próbáltam megérteni, de nem ment :( akármennyire is próbàltam figyelni...

A tanár ledarálta a 2 óra alatt egy percre nem álltunk meg.

2020. szept. 10. 19:15
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne panikolj be egy targy miatt. Tele van az internet tetelekkel, magyarazatokkal, keress olyat, ami erthetobb. Amugy sem kell minden szorol szora bemagolni, ha nagyjabol megtanulod az anyagot, egy kettessel at fogsz menni. De az sem a vilag vege, ha csuszol egy targgyal.
2020. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem? Én BME-s vok. GTK. Keress olyat aki ért hozzá és segít. Én is lepaktáltam egyetem előtt a legokosabbakkal. Lehet magántanár is. Nehogy ott hagyd. Írhatsz privit.
2020. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én tavaly kezdtem ugyan ezen a szakon. Ne hagyd abba majd belejössz én se értetem de végül rájöttem. Amúgy mit nem értesz belőle?
2020. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nehéz az ánálízis.
2020. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak lusta megérteni, mert "úristen, elsőre nem fogom fel"...
2020. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az egyetem tényleg sokkoló tud lenni, nem az ő hibája ha sokkolt lett.
2020. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!