Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi 1 év alatt?

Érettségi 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 éves vagyok üzletvezetőként dolgozom és szükségem lenne az érettségire . Láttam hogy van például a vizsgahaz.hu oldal ahol online 1 év alatt lehetne megcsinalni. Nekem egy szakács szakmám van így 11. Osztálytól tudnám elkezdeni, de nagyon sok időmet elvenné a bejárás. Kinek van ilyennel tapasztalata? Mert nem hallottam még hogy ezt így is meg lehetne csinálni.

Köszönöm,megtiszteltek a válaszotokkal.



2020. szept. 11. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

11,12.osztaly + érettségi van egy csomó helyen 1 év alatt.


[link]

[link]

[link]


Kersgélj mi van neked jó helyen!

2020. szept. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy éves erettsegi nem letezik. Aki azt hirdeti kamuzik és átver. Gondolj a paulay botranyra. Másrészt az érettségire felkeszito tanfolyamokra a szakképzési centrum iskoláiban ingyenesen felkeszitenek.
2020. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok, igazából üti egymást a 2 választ. utánajárok tüzetesebben.
2020. szept. 11. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..



de ha van kidobni való félmilliód akkor fizess nekik, hiszen nekik is meg kell élni valamiből bár érettségid az nem lesz. De hajrá!!!

2020. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megerősítetted! Nyilvánvalóan nem szeretnék pórul járni! Inkább igyekszem megoldani hogy be tudjak ülni.
2020. szept. 11. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Válassz ki egy esti gimit, ami jó helyen van, és hívd fel őket, hogy kideruljön, gyakorlatilag mennyi bejarassal járna.
2020. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!