Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok,nagy az esély...

Mit gondoltok,nagy az esély arra,hogy visszaálljunk online oktatásra?

Figyelt kérdés
A debreceni egyetemre járok,és borzasztóan érzem magam attól,hogy utaznom kell a villamoson,ahol tömegnyomor van+ olyan iskolába járok,ahol a hallgatók nagy része más országból érkezik,vagy ingázik az egyetem és a külföldi lakhelye között. Egyszerűen nem bírom felfogni,hogy lehet az,hogy napi több száz új fertőzött mellett nyitva tartanak az iskolák? Félreértés ne essék,nem lusta vagyok iskolába járni,csak félek kockáztatni a saját,és családom egészségét/életét. Beszéltem ismerősökkel,akik más egyetemre járnak,és mindenhol arra számítanak,hogy 1-2héten belül minden visszaáll,és visszavonulnak homeofficeba,viszont nálunk nem nagyon emlegetik ezt. Mit gondoltok,nagy esély van arra,hogy zárjanak az iskolák?
2020. szept. 11. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Megjött a napi szokásos kérdés. -.-"
2020. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Az a nagy gond hogy tiszta lutri, mert lehet hogy ma az mondjuk hogy X, 2 hét múlva meg az ellentétét.


Személy szerint a Szuperkupa előtt én nem várok további bezárásokat, OV nagyon akarja, hogy meg legyen rendezve nyílt kapuk közt a Szuperkupa döntője. Az hogy utána mi lesz viszont, senkinek sincs semmi fogalma.

2020. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor pörgesd tovább a “napi szokásos kérdés”-t,nem kérek ilyen felesleges kommenteket köszi:)
2020. szept. 11. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Mi pedig nem kérünk olyan kérdéseket, amiket már 1000-szer megkérdeztek, csak ezen a héten! Köszi.
2020. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem nektek való az oldal :(
2020. szept. 11. 20:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is Debrecenbe járok, GTK.


Remélem jövőhéten már lesz infó.

2020. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
2: Tavasszal is a foci meccs miatt terjedt el Európába, ami Olaszba volt meccs. Vitték haza a Spanyolok is. Nagyon nem kéne az a foci.
2020. szept. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Tényleg nem kéne, de OV-t ez nem fogja eltántorítani.
2020. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Külföldről érkezőknek kötelező a két hét karantén, egyedül a két negatív covid teszt mentesít alóla (nyilván ha pozitív, akkor szintén karantén). Ha valakinek ez megvan, akkor jöhet bármelyik országból, lehet bármilyen nemzetiségű, ugyanakkora kockázatot jelent járványügyi szempontból, mint bármelyik magyar.
2020. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy az esély...már 63 halott egy nap alatt!
2020. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!